Prohledat tento blog

středa 27. ledna 2010

Trochu optimismu...


Velmi neutěšený lékařský komentář k mému RTG páteře a  panující počasí mne uvrhly do nálady, kterou vám ze srdce nepřeju - tak jen krátce a z momentálního dna: nezmrzněte a neupadněte někde na ledu  - a nezapomeňte, že nejtepleji je vždycky v kině na slušném filmu.

4 komentáře:

 1. Alenko, já se poprvé v Uppsale zabil přímo na umydleném dřevěném pěším mostě, kromě krvavých kalhot jsem visel chvíli hlavou pod zábradlím několik metrů nad vodou, stačil kousek...a řek jsem si, že se odteď přestanu smát všem lidem, kteří už dva měsíce legračně máchají s každým krokem rukama ve snaze udřet rovnováhu. Švédi totiž nesolí. A rozveselil jsem se, že pád mám za sebou a už mám do konce zimy vystaráno. Tak odsud vzkazuju: pošli páteř k ledu! Moc zdravím. Martin

  OdpovědětVymazat
 2. Díky, Martine, za laskavou útěchu. Ono to vypadá, že jsem upadla na ledu, ale bohužel ne (vím, že to bohužel zní legračně) - doktoři mi řekli, že dlouhodobé, neoperovatelné degenerativní procesy na mojí páteři mne časem nevyhnutelně odsoudí k trvalým bolestem s vyhlídkou na jediné - zhoršování a kompenzaci přípravky proti bolesti. (Drobnou ukázku té bolesti jsi zažil v Hradišti na Východních příslibech.) Právě vidina zbytku života v popisovaném stavu mne uvrhla do nechutného duševního stavu.

  A samozřejmě jsem moc ráda, že ses ty nezabil!!!

  OdpovědětVymazat
 3. No jo, s páteří musíš opatrně:
  http://www.youtube.com/watch?v=udR8dwAQJG4

  OdpovědětVymazat
 4. Milý Zdeno, děkuju - slibuju, že už takové nebezpečné cviky nebudu dělat :-).

  OdpovědětVymazat