Prohledat tento blog

středa 28. října 2009

Derniéry

Přišel mi mail:

Pražské Bio Oko připravilo na závěr října speciální večer ve spolupráci s filmovým kanálem Cinemax speciální večer. Jde o filmy, kterým končí distribuční práva v kinech či zatím nebyly v českých kinech uvedené. Vstupné zdarma.

31. října v 18.00 - Lidé deště (The Rain People, USA 1969, r. Francis Ford Coppola
31. října ve 20.30 - Strach a hnus v Las Vegas (Fear and Loathing in Las Vegas, USA 1998, r. Terry Gilliam)

Vypadá to na začátek pěkného přátelství s kinem Oko, které se staví na nohy jako další "jiná" filmová scéna v kulturně věčně strádající metropoli.

2 komentáře:

 1. Dobrý den, tady je rychlý, jen v případě, že zoufale potřebujete kouzelné kouzlo, které vám pomůže oživit váš rozpadlý vztah, je opravdu všestranný, soucitný a spolehlivý, pokud jde o kouzlení. Doktor Egwali pravopis domů je tou pravou volbou pro vás. Kontaktujte ho a vysvětlete mu, a mohu vás ujistit, že zbytek by byl úplnou magií, můj milostný život byl na pokraji zhroucení, dokud jsem si neobjednal milostnou frázi, jsem dnes živým svědkem, proto používám toto médium k dejte světu vědět o tomto velkém doktorovi čarodějnic, který mi přinesl klid a pohodu, promluvte si s ním ještě dnes a nechte své emocionální obavy zahodit.
  Oslovíte ho na těchto kontaktech!

  WhatsApp: +2348122948392
  Kurýr: dregwalispellbinder@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Sono così orgoglioso e felice di essere qui per condividere questa straordinaria testimonianza, meravigliosa e straordinaria, non riesco a credere che ora il mio ex marito sia qui con me a implorare per tutte le sue azioni sbagliate, dicendomi quanto si sentisse vuoto per tutto il tempo era via, mi ha lasciato e mi ha fatto tanto male dopo un divorzio avvenuto 5 mesi fa. E tutto questo miracolo è successo subito dopo aver contattato il dottor Egwali per chiedere aiuto, sono la donna più felice del mondo oggi direi di averlo di nuovo al mio fianco. È un miracolo per me e la mia famiglia ed eterno piacere e allegria. Sono così felice ora e non so quanto esprimere la mia gratitudine e apprezzamento al Dr.Egwali. Lo consiglio vivamente se hai bisogno di aiuto immediato in quanto è garantito.
  Inviagli un'e-mail oggi /dregwalispellhome@gmail.com o tramite
  WhatsApp: +2348122948392

  OdpovědětVymazat